رئیس مجلس لوکزامبورگ:

اجرای توافقات موجب گسترش روابط ایران و لوکزامبورگ می‌شود

تاریخ انتشار : ۲۴ دي ماه ۱۳۹۴

 رئیس مجلس لوکزامبورگ گفت: اجرایی شدن تواقفات ایران در سطح بین الملل، توسعه و گسترش روابط اقتصادی و فرهنگی ایران و لوکزامبورگ را به همراه خواهد داشت.
به گزارش خبرنگار مهر، مارس دی بارتمئو ظهر پنجشنبه در دیدار با استاندار فارس تاکید کرد: احساس می کنم که نه تنها استقبال خوبی در ایران از ما شد بلکه حرارت و گرمای محبت ایرانیان بیش از آن است که فکر می کردیم.
 
وی تصریح کرد: نقاط مشترک زیادی بین ما و ایران است بنابراین فکر می کنم می توانیم روابط دائمی و مستمری را به خصوص با استان فارس ایجاد کنیم.
 
رئیس مجلس لوکزامبورگ با اشاره به اینکه استان فارس مرکز علمی و گردشگری بسیار مناسبی است، گفت: داشته های علمی و فرهنگی فارس در کنار ظرفیت های گردشگری و تاریخی فرصت بسیار مناسبی برای تبادل دانش و گردشگر است که برای ایجاد این رابطه تلاش خواهیم کرد.
 
دی بارتمئو یادآور شد: به طور یقین پس از اجرایی شدن بحث توافقات رابطه خود را با ایران توسعه و خواهیم داد و استان فارس در مباحث مختلف اقتصادی، علمی و گردشگری در اولویت قرار خواهد گرفت.
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.