با حضور 17 شرکت خارجی صورت گرفت

گشایش نمایشگاه بین‌المللی طلا، جواهر و سنگ های قیمتی در اصفهان

تاریخ انتشار : ۲۹ تير ماه ۱۳۹۵

دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، سنگ های قیمتی، ماشین آلات و صنایع وابسته با حضور تولیدکنندگان داخلی و مشارکت کنندگان خارجی عصر سه شنبه در اصفهان گشایش یافت.
 
به گزارش ایرنا، این نمایشگاه میزبان 130 مشارکت کننده داخلی و خارجی در فضایی به مساحت 9 مترمربع است.
 
17 شرکت مطرح صنعت طلا و جواهر از کشورهای ایتالیا، ترکیه و امارات متحده عربی در این نمایشگاه حضور مستقیم دارند.همچنین نمایندگی فروش شرکت هایی از کشورهای اتریش، هند، آمریکا و ژاپن نیز به عرضه محصولات و خدمات خود در این نمایشگاه می پردازند.
 
مشارکت کنندگان داخلی از استان های اصفهان، البرز، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، تهران، خراسان رضوی، قزوین، هرمزگان و یزد در این نمایشگاه حضور یافته اند. 
 
تولیدکنندگان مصنوعات طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی، ماشین آلات و ابزار آلات طلاسازی، دستگاه های لیزر و سی.ان.سی، مراکز علمی و آموزشی و مجموعه های فعال در زمینه تجهیزات و صنایع وابسته طلا و جواهر، عمده مشارکت کنندگان در این نمایشگاه را تشکیل می دهند.
 
دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، سنگ های قیمتی، ماشین آلات و صنایع وابسته تا یکم مرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان پذیرای علاقه مندان است.
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.