مدیر ایتالیایی پروژه تشریح کرد:

جزئیات طرح و بخش‌های بیمارستان 2 هزار تختخوابی اهواز

تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ماه ۱۳۹۵

مدیر پروژه ساخت بیمارستان 2 هزار تختخوابی اهواز گفت: در پروژه بیمارستان 2 هزار تختخوابی اهواز، 85 درصد هزینه‌ها توسط سرمایه‌گذار خارجی و بانک‌ها و 15 درصد هزینه‌ها توسط کشور ایران تامین می‌شود.
 
به گزارش خبرنگار ایسنا، باربارا ماچیانی (Barbara Macciani) در نشست مشترک دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز و هیات ایتالیایی که به منظور بررسی پروژه ساخت بیمارستان 2 هزار تختخوابی اهواز امروز (25 مردادماه) در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز تاکنون اقداماتی در خصوص پروژه احداث بیمارستان 2 هزار تختخوابی اهواز انجام شده است.
 
وی افزود: طرح مفهومی بیمارستان 2 هزار تختخوابی اهواز با مشخصات زمین دریافت شده و همزمان با آن کارهای دیگری دنبال و انجام شده است.
 
مدیر پروژه ساخت بیمارستان 2 هزار تختخوابی اهواز با بیان این‌که طرح کلی این بیمارستان طبق خواسته دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز تدوین شده است، گفت: تمام موارد اعلام شده در جلسات مشترک با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز به ویژه در خصوص مسیرهای دسترسی و زیباسازی فضاها مدنظر قرار گرفته است.
 
ماچیانی گفت: برای هر طبقه و هر بخش مسیرهای دسترسی در نظر گرفته شده است. همچنین جانمایی بخش اورژانس و دیگر بخش‌ها به شکلی است که از ازدحام جلوگیری می‌کند.
 
وی ادامه داد: در این طرح، بخش اورژانس، ‌آزمایشگاه‌ها و اتاق‌های عمل در طبقه اول قرار گرفته و در طبقه دوم بخش زنان و زایمان در نظر گرفته شده است. همچنین در طبقه سوم فضاهای استراحت کارکنان و کلاس‌های آموزشی پیش‌بینی شده است. در طبقه چهارم نیز استخر و در طبقه پنجم مدیریت بیمارستان در نظر گرفته شده است.
 
مدیر پروژه ساخت بیمارستان 2 هزار تختخوابی اهواز گفت: از طبقه پنجم به بعد اتاق‌های بستری بیمارستان و به عبارت دیگر، برج‌های بستری پیش‌بینی شده‌اند. همچنین فضاهای ویژه گردشگری سلامت در این بیمارستان در نظر گرفته شده است.
 
ماچیانی با اشاره به انجام مطالعات در خصوص تاسیسات بیمارستان 2 هزار تختخوابی اهواز اظهار کرد: نمای ساختمان به نحوه‌ای در نظر گرفته شده است که نور زیاد آفتاب به صورت مستقیم به برج‌های بستری تابش نکند.
 
وی عنوان کرد: برنامه زمان‌بندی شده ساخت بیمارستان 2 هزار تختخوابی 48 ماه است که 12 ماه از آن به تجهیزات اختصاص داده می‌شود و به عبارت دیگر تا 4 سال آینده این بیمارستان تحویل داده خواهد شد.
 
مدیر پروژه ساخت بیمارستان 2 هزار تختخوابی اهواز گفت: همچنین در خصوص مسایل مالی مکاتباتی با موسسات مالی و بانک‌ها انجام شده است و شرایط اخذ وام از دو بانک فراهم شده است. در پروژه بیمارستان 2 هزار تختخوابی اهواز، 85 درصد هزینه‌ها توسط سرمایه‌گذار خارجی و بانک‌ها و 15 درصد هزینه‌ها توسط کشور ایران تامین می‌شود.  
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.