گردشگری آذربایجان غربی و ایتالیا گسترش می یابد

تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ماه ۱۳۹۵

معاون پژوهشی مرکز تحقیقات مشترک اتحادیه اروپا در ایتالیا: برقراری خط پروازی مستقیم بین یکی از شهرهای ایتالیا و ارومیه از برنامه های پیش روست.
 
گردشگری آذربایجان غربی و ایتالیا گسترش می یابدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما ،‌استاندار آذربایجان غربی در دیدار با معاون پژوهشی مرکز تحقیقات مشترک اتحادیه اروپا در ایتالیا بر گسترش روابط دوطرفه به ویژه در بخش گردشگری تاکید کرد.
 
سعادت در دیدار معاون پژوهشی مرکز تحقیقات مشترک اتحادیه اروپا در ایتالیا گفت: آذربایجان غربی به دلیل شرایط جغرافیای، قومی و جاذبه های گردشگری می تواند مقصد جهانگردان به خصوص گردشگران ایتالیایی باشد و در این مسیر استان آماده رفع موانع موجود است.
 
وی افزود: آذربایجان غربی ظرفیتهای لازم برای گسترش روابط در زمینه های مختلف اقتصادی، انتقال تکنولوژی در حوزه های صنعت و کشاورزی، دامداری، معدن و انرژیهای نو را دارد و در این زمینه از سرمایه گذاری دولتی و بخش خصوصی ایتالیایی استقبال می شود.
 
معاون پژوهشی مرکز تحقیقات مشترک اتحادیه اروپا در ایتالیا نیز در این دیدار گفت: به همت مرکز تحقیقات مشترک اتحادیه اروپا در ایتالیا جاذبه های گردشگری آذربایجان غربی به تازگی در پرتیراژترین مجله گردشگری ایتالیا به چاپ و این استان به عنوان یکی از 10 نقطه مهم دنیا برای گردشگران ایتالیایی معرفی شده است.
 
ماتئو گوچیئونه افزود: برقراری خط پروازی مستقیم بین یکی از شهرهای ایتالیا و ارومیه از برنامه های پیش رو در راستای اجرای طرح جامع توسعه منطقه ای و مطالعه توانمندیها و ظرفیتهای آذربایجان غربی است.
 
در این جلسه مقرر شد مطالعات افتتاح دفتر مشترک آذربایجان غربی و مرکز تحقیقات مشترک اتحادیه اروپا در ایتالیا انجام شود تا با راه اندازی این دفتر و حضور نمایندگانی از آذربایجان غربی در ایتالیا و و برپایی نمایشگاه های مشترک ظرفیتهای این استان بیش از پیش معرفی شود.
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.