شرکت بیمه رازی به عضویت کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی در آمد

تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۵

رأی مجمع عمومی کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی، شرکت بیمه رازی به عنوان عضو شورای این کمیته انتخاب شد.
 
علاوه بر بیمه رازی، بانک پارسیان و بانک صنعت و معدن نیز در جریان برگزاری انتخابات مذکور حائز رای اکثریت شدند و به عضویت کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی انتخاب در آمدند.
 
یونس مظلومی، مدیرعامل شرکت بیمه رازی گفت: روز گذشته انتخابات شورای اتاق بازرگانی بین‌الملل برگزار شد و گروهی از بانک‌ها، اشخاص حقوقی، نهادهای مالی مختلف و بیمه رازی کاندید بودند که خوشبختانه با رای اکثریت، بیمه رازی به عنوان عضو شورای این کمیته انتخاب شد.
 
وی با بیان اینکه با برگزاری انتخابات در روز گذشته در نهایت پنج فرد حقیقی و حقوقی برگزیده شدند ، اذعان داشت: بانک پارسیان و بانک صنعت و معدن نیز در جریان برگزاری انتخابات مذکور حائز رای اکثریت شدند و به عضویت کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی درآمدند.
 
یونس مظلومی ضمن اشاره به برنامه‌های راهبردی بیمه رازی در جهت توسعه شرکت متبوعش در تعاملات خارجی و داخلی اذعان داشت:در راستای برنامه‌های مدون شرکت بیمه رازی جهت توسعه تعاملات، عضویت در کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی در دستور کار قرار گرفت.
 
یونس مظلومی در ادامه با اشاره به تاریخچه ایجاد و نحوه عملکرد اتاق بازرگانی بین‌المللی(ICC) تصریح کرد: در سال ۱۹۱۹ این اتاق شکل گرفت که مقر آن در فرانسه است و تاکنون به عنوان تنها نماینده بخش خصوصی در جهان، نقش منحصر بفردی در زمینه تسریع و تسهیل مراودات تجاری در سطح بین‌المللی، از طریق تلاش در استانداردسازی سیاست‌ها و مقررات و همچنین اداره بزرگ‌ترین مرکز داوری تجاری بین‌المللی ایفا کرده است.
 
به گفته وی ICC علاوه بر تدوین و پیشنهاد سیاست‌های مبتنی بر رقابت و ضابطه‌مند کردن مبادلات از طریق مقررات، نقش مهمی در ایجاد ارتباط بین بازرگانان و کارآفرینان صنعتی و معدنی در سراسر جهان دارد.
مدیرعامل بیمه رازی در ادامه به اثرگذاری‌ها و کارکردهای این اتاق اشاره کرد و گفت:تنظیم روابط تجاری بین‌المللی در حوزه‌های مختلف از مهم‌ترین کاردهای آن به شمار می‌رود ضمن اینکه به تسهیل روابط تجاری، چگونگی تدوین مقررات گمرکی و بانکی و تسهیل مقررات بیمه‌ای بین کشورها کمک می‌کند.
 
مظلومی متذکر شد: در زیر مجموعه این کمیته، کمیسیون‌هایی وجود دارد از جمله کمیسیون بیمه، بانکی، گمرکی، حمل و تقل، داوری و حقوقی.
 
مدیر عامل بیمه رازی در ادامه با اشاره به اینکه اعضای۳۴ کشور به طور مستقیم عضو ICC هستند، تاکید کرد: دبیرخانه بین‌المللیICC که در پاریس مستقر است برنامه‌های کاری را تأیید و پس از تصویب شورای 
جهانی به مورد اجرا می‌گذارد.
 
مظلومی ضمن تاکید بر اینکه توسعه صنعت بیمه از مسیر تعاملات بین‌المللی می‌گذرد ، به منظرهای مختلف نحوه تعاملات اشاره کرد و گفت: پیدا کردن شرکا و رقبای خارجی در صنعت بیمه، واگذاری اتکایی و همچنین قبولی اتکایی منظرهای مختلف این تعاملات محسوب می‌شود که تحقق آنها به اخذ رتبه اعتباری از موسسات معتبر بین‌المللی وابسته است.
 
مدیرعامل بیمه رازی در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت رفع موانع بین‌المللی تاکید کرد: اشتیاق بیمه‌گران خارجی جهت ورود به بازار ایران مشهود است اما درعین حال انچه که باعث شده هنوز توفیق مورد نظر در این تعاملات رخ ندهد به دلیل موانعی است که بر سر راه کل اقتصادایران قرار دارد که موانع بانکی نقش بسزایی در کندی شکل‌گیری تعاملات ایفا می‌کند.
 
لازم به ذکر است شرکت بیمه رازی در راستای استراتژی‌ها و راهبردهای مدون خود جهت ارتقا تعاملات داخلی و خارجی پیش ازین موفق به اخذ رتبه اعتباری از اتحادیه اروپا شد.
 

از دست ندهید:

 

 

قوانین جالب رانندگی در نقاط مختلف دنیا

 

همه زوج های بازیگر سینمای ایران چیزهایی که نمی‎دانستید!

 

هواپیمای شخصی اسطوره فوتبال 

 

تمیزترین ایرلاین‌های جهان را بشناسید

 

10 تکنیک ساده برای خلاق بودن

 

با امکان جدید اینستاگرام، روایتگری کنید

 

برای ورود به بازار کار بخوانید

 

چگونه خودروی دست دوم را قیمت‌گذاری کنیم؟

 

ماجرای ازدواج شیلا خداداد با همسر دکترش تصاویر

 

تصویری حيرت آور از لاغر شدن بازيگر مرد مشهورايراني

 

آیا شعر معروف ایرانی بر سردر سازمان ملل حک شده است؟

 

فستیوال‌های جالب اروپایی

 

7 جزیره که باید پیش از نابود شدنشان ببینید

 

خانم بازیگر معروف ایرانی با ظاهر عجیب و ترسناک! عکس

 

احتمال کاندیداتوری بازیگر محبوب برای ریاست جمهوری

 

خانم ها بخوانند؛ روش کاهش وزن پس از بارداری

 

کلید واژه‌ها: شبکه‌های اجتماعی        گروه رسانه‌ای کاما       بازاریابی محتوا       تبلیغات اینترنتی       روابط‌عمومی تجاری  

 
 
 

 

اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.