چالش مانکن بانی مد و جین وست

تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۵

چالش مانکن یک رویداد ویدیویی اینترنتی است که در آن افراد مانند مانکن‌ها بی حرکت می‌ایستند و در پس زمینه ویدیو یک آهنگی که عموما "Black Beatles" از Rae sremmurd است پخش می شود.

عموما این ویدیوها در رسانه‌های مجازی با هشتگ #MannequiinChallenge انتشار پیدا می‌کند که بتواند بیشتر فراگیر شود.

شروع این حرکت توسط دانش آموزان جکسنویل در 12 اکتبر 2016 در فلوریدا بوده است. این ویدیو توسط ورزشکاران حرفه‌ای ادامه داده شد و ویدیوهای بسیار پیچیده و خوبی از آن ها منتشر شد.

مجموعه ی جین وست هم در ادامه این حرکت ویدیوی جذابی از چالش مانکن در شعبه جین وست سعادت آباد اجرا کردند و این ویدیو رو به همراه یک مسابقه اینستاگرامی از سری مسابقات هفتگی پیج جین وست انتشار دادند، این مسابقه با استقبال گرم و بسیار خوبی از طرف همراهان همیشگی بانی مد و جین وست اجرا شد؛

مسابقه به این صورت بود که افراد باید تعداد کانگوروهای داخل ویدیو را می‌شمردند و سه نفر از دوستانشان را در اینستاگرام ما تگ می‌کردند بدین ترتیب پس از قرعه کشی که برگزار شد به هفت نفر از برندگان، هفت بن کارت صد هزارتومانی اهدا می‌شد.

از دست ندهید:

کلید واژه‌ها: شبکه‌های اجتماعی        گروه رسانه‌ای کاما       بازاریابی محتوا       تبلیغات اینترنتی       روابط‌عمومی تجاری

اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.