بیمه‌کوثر حامی حقوقی شهروندی

تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۵

 شرکت بیمه‌کوثر با صدور بیمه‌نامه‌های حامی و پوشش‌های نوین، به‌عنوان پشتیبان حقوقی شهروندان درپی ایجاد آرامش بیمه‌گذاران و تحول در صنعت بیمه کشور است.
 
این بیمه‌نامه رویای حمایت همه‌جانبه در امور حقوقی را برای تمام شهروندان ایرانی تحقق می‌بخشد.
 
لاله کریمی با تاکید بر این امر که پیشگیری از وقوع مشکل‌های حقوقی گام نخست شرکت در ارایه این نوع پوشش بیمه‌ای است، خاطرنشان‌کرد: در شرایطی که بیمه‌شده با شکایت قضایی روبه‌رو شود، شرکت با بهره‌مندی از وکلای متخصص و مجرب به حل‌وفصل مشکل آن‌ها می‌پردازد.
 
وی از ایجاد شبکه حقوقی بیمه حامی به‌منظور تسریع در ارایه خدمات به بیمه‌شدگان در سراسر کشور خبرداد و گفت: شبکه حقوقی بیمه حامی از بهترین متخصصان امور حقوقی تشکیل شده است که علاوه بر صلاحیت ملی و قانونی، دارای تجربه و تعهد کاری نیز هستند.
 
مدیر بیمه‌های حامی بیمه‌کوثردرخصوص ویژگی‌های بیمه‌نامه حامی بیان‌کرد: ایجاد فرهنگ مراجعه به متخصص امور حقوقی در سراسر کشور، دسترسی بیمه‌شده به یک شبکه وسیع از حقوق‌دانان، پرداخت حق‌بیمه اندک و حل‌وفصل مسایل حقوقی بیمه‌شدگان به بهترین نحو ممکن ازجمله ویژگی‌های بیمه‌نامه حامی است.
 
لاله کریمی با اشاره به اینکه در گام نخست سعی داریم با مشاوره حضوری و غیرحضوری با وکلا و کارشناسان رسمی دادگستری طرف‌قرارداد با شرکت بیمه‌کوثر و بررسی اسناد و تنظیم قراردادهای تحت‌‌پوشش توسط شبکه حقوقی به بیمه‌شدگان خدمات حقوقی را ارایه دهیم، تصریح‌کرد: درصورت بروز مشکلات حقوقی و قضایی برای بیمه‌شدگان، مطالعه و بررسی پرونده، میانجیگری (داوری، مصالحه و . . .)، تنظیم لایحه و دفاعیه برای ارایه به دادگاه و نیز نمایندگی حقوقی (وکالت) از راهکارهای تحت‌پوشش این بیمه‌نامه است.
 
وی افزود: در سیر مراحل حل اختلاف از طریق مراجع قضایی ممکن است هزینه‌هایی برای بیمه‌شدگان به‌وجود آید که بیمه حامی برخی از آن‌ها را مانند هزینه‌های کارشناسی‌های مختلف که دادگاه آن را الزام کرده و خدمات قضایی مراجعین دستگاه قضایی مانند ابطال تمبر را براساس شرایط بیمه‌نامه جبران می‌کند.
 
مدیر بیمه‌های حامی بیمه‌کوثر با بیان اینکه این بیمه‌نامه به‌صورت گروهی صادر می‌شود، خاطرنشان‌کرد: این بیمه‌نامه برای اشخاص حقیقی (بیمه گروهی کارکنان ازسوی بیمه‌گذار) و اشخاص حقوقی ( ویژه ادارات، سازمان‌ها، شرکت‌های مادر و زیرمجموعه‌های سازمانی بیمه‌گذار) صادر می‌شود.
 

از دست ندهید:

 

 

قوانین جالب رانندگی در نقاط مختلف دنیا

 

همه زوج های بازیگر سینمای ایران چیزهایی که نمی‎دانستید!

 

هواپیمای شخصی اسطوره فوتبال 

 

تمیزترین ایرلاین‌های جهان را بشناسید

 

10 تکنیک ساده برای خلاق بودن

 

با امکان جدید اینستاگرام، روایتگری کنید

 

برای ورود به بازار کار بخوانید

 

چگونه خودروی دست دوم را قیمت‌گذاری کنیم؟

 

ماجرای ازدواج شیلا خداداد با همسر دکترش تصاویر

 

تصویری حيرت آور از لاغر شدن بازيگر مرد مشهورايراني

 

آیا شعر معروف ایرانی بر سردر سازمان ملل حک شده است؟

 

فستیوال‌های جالب اروپایی

 

7 جزیره که باید پیش از نابود شدنشان ببینید

 

خانم بازیگر معروف ایرانی با ظاهر عجیب و ترسناک! عکس

 

احتمال کاندیداتوری بازیگر محبوب برای ریاست جمهوری

 

خانم ها بخوانند؛ روش کاهش وزن پس از بارداری

 

کلید واژه‌ها: شبکه‌های اجتماعی        گروه رسانه‌ای کاما       بازاریابی محتوا       تبلیغات اینترنتی       روابط‌عمومی تجاری

 

 

 

 

اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.