تهدیدهای ترامپ اگر باعث عدم ورود رقبای ما به ایران شود، استقبال می‌کنیم

تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۵

مدیرعامل سیتروئن گفت: ما مطابق عرف و قوانین بین‌المللی با شرکای ایرانی خود قرارداد بستیم و مشکلی از این بابت نداریم اما اگر با فشار آمریکا ورود دیگر رقبای ما به بازار ایران محدود شود ما از این موضوع استقبال می کنیم.
 
لیندا جکسون، مدیرعامل سیتروئن در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا در خصوص پروسه همکاری این شرکت با سایپا گفت: از طرف ما مشکلی برای همکاری وجود ندارد و منتظر هستیم تا انتقال سهام صورت بگیرد و کارشناسان فرانسوی برای نصب پلت فورم و کارشناسان ایرانی برای آموزش تبادل شوند.
 
لیندا جکسون ادامه داد: پلت فرمی که در کاشان نصب خواهد شد یکی از به روزترین خطوط تولید خودرو در جهان است و تمام استانداردهایی که در سایر خطوط تولیدی در تمام نقاط جهان داریم در کاشان نیز رعایت خواهد شد زیرا هدف ما در اختیار گرفتن بازار منطقه است و فقط برای تامین بازار ایران سرمایه گذاری نکرده‌ایم، بلکه خاورمیانه و آفریقا نیز جزو اهداف ما هستند.
 
وی در خصوص برخی شایعات مبنی بر تولید  مدل C4  در کاشان تصریح کرد: در کاشان سه مدل خودرو تولید خواهیم کرد که هنوز مدل‌های آن مشخص نشده است اما به طور حتم C4 نخواهد بود.
 
جکسون در خصوص اظهارات ترامپ در خصوص ایران و تاثیر آن بر همکاری پژو با ایران گفت: ما مطابق عرف و قوانین بین‌المللی با شرکای ایرانی خود قرارداد بستیم و مشکلی از این بابت نداریم اما اگر با فشار آمریکا ورود دیگر رقبای ما به بازار ایران محدود شود ما از این موضوع استقبال می کنیم و فکر کنم در نهایت این موضوع به نفع ما خواهد شد زیرا  سرمایه گذاری عظیمی در ایران انجام داد‌ه‌ایم.
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.