رونمایی از نسخه جدید سایت رزرواسیون آنلاین الی‌گشت

تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ماه ۱۳۹۵

همایش آشنایی با نسخه جدید نرم‌افزار رزرواسیون آنلاین شرکت الی‌گشت در هتل اسپیناس تهران برگزار شد.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، شرکت الی‌گشت که پرچم‌دار رزرواسیون آنلاین خدمات گردشگری در ایران است، میزبان مدیران بیش از 700 آژانس گردشگری از سراسر ایران بود.
 
در این مراسم امکانات نسخه جدید نرم‌‎افزار الی‌گشت به تفکیک معرفی شد. این نرم‌افزار قابلیت رزرو اتاق در بیش از 200 هزار هتل در 12 هزار شهر دنیا را دارد. در بخش بلیط هواپیما نیز کاربران می‌توانند از حدود 900 ایرلاین مختلف دنیا به صورت آنلاین بلیط خریداری کنند.
 
ایمان عدلخواه، مدیر فروش شرکت الی‌گشت در بخشی از این همایش به انتخاب این شرکت به عنوان آژانس برتر غرب آسیا توسط وزارت گردشگری مالزی اشاره کرد و گفت: کسب این موفقیت بدون همراهی، آژانس‌هایی که با الی‌گشت همکاری دارند، ممکن نبود.
 
وی افزود: کسب گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کننده توسط الی‌گشت نیز نشان‌دهنده میزان بالای رضایتمندی مشتریان از خدمات این شرکت است. امیدواریم در سال جاری نیز بتوانیم با همکاری و همراهی آژانس‌های مسافرتی سراسر کشور، این موفقیت‌ها را تداوم ببخشیم.
 
ورود ایرآسیا به ایران
 
در ادامه این همایش محسن منظری، مدیرعامل هواپیمایی ایرآسیا در ایران به سخنرانی پرداخت و ضمن معرفی این ایرلاین، به خدماتی که ایرآسیا به مسافران ایرانی می‌دهد، اشاره کرد.
 
وی گفت: ایرآسیا بزرگترین خریدار ایرباس در جهان است و تاکنون بیشترین تعداد ایرباس را خریداری کرده. سن متوسط هواپیماهای این شرکت کمتر از 5 سال است. این ایرلاین برای پروازهای کمتر از 4 ساعت از ایرباس 320 و برای پروازهای بیشتر از 4 ساعت از ایرباس 330 استفاده می‌کند.
 
منظری افزود: ایرآسیا با حذف تشریفات غیرضروری، سعی دارد پروازهای ارزان به مسافران ارایه دهد. از این رو با حذف وعده‌های غذایی و بار مسافر در مسافت‌های کوتاه، ضمن کاهش هزینه سفر، رضایتمندی مشتریان را افزایش داده است.
 
در پایان همایش مدیرانالی‌گشت از آژانس‌هایی که بیشترین همکاری را با این شرکت در سال 94 داشتند، تقدیر کردند.
 
انتهای پیام
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.