کارت خرید نهاده، خدمتی جدید از بانک کشاورزی برای تولیدکنندگان

تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ماه ۱۳۹۵

بانک کشاورزی به منظور خدمت‌رسانی بهتر به تولیدکنندگان بخش کشاورزی و با هدف مدیریت بهینه منابع مالی بخش کشاورزی و نظارت بر مصرف نقدینگی در چرخه اقتصاد کشاورزی، خدمت جدیدی تحت عنوان «کارت خرید نهاده های کشاورزی» را با هماهنگی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی طراحی و ارائه کرد.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمدرضا غفوری مدیرا‌مور مشتریان و بانکداری بانک کشاورزی با اعلام این مطلب افزود: این طرح در فاز نخست و به صورت آزمایشی طی مراسمی با حضور مدیران و مسئولان وزارت جهادکشاورزی و مقامات استانی در استان قزوین رونمایی می‌شود و طبق پیش‌بینی انجام شده بالغ بر 100 هزار نفر از کشاورزان و تولیدکنندگان بخش کشاورزی این استان با هماهنگی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و مراجعه به شعب بانک کشاورزی از مزایای این کارت بهره‌مند خواهند شد.
 
وی تصریح کرد: تعداد 39 مرکز فروش نهاده های کشاورزی در استان قزوین به زیرساخت‌های بانکی و الکترونیکی لازم برای استفاده کشاورزان از «کارت خرید نهاده» مجهز شده‌اند و در فاز دوم، این خدمت جدید در سراسر کشور ارائه خواهد شد.
 
غفوری همچنین عضویت در باشگاهی تحت نظارت شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و بهره‌مندی از مزایای متعدد را از جمله خدمات جانبی برای دارندگان کارت خرید نهاده اعلام کرد.
 
وی افزود: اجرای این طرح با دستور دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در عمل به منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ، از مرحله طراحی تا اجرا تنها 14 روز به طول انجامید که این امر نشانگر توان بالای تخصصی بانک کشاورزی در زمینه بانکداری الکترونیکی و نیز توجه ویژه این بانک به حمایت از چرخه اقتصاد کشاورزی و نظارت برمصرف صحیح منابع بخش کشاورزی درمحدوده این بخش است.
 
استفاده از کارت الکترونیکی خرید نهاده، این امکان را برای تولیدکنندگان بخش کشاورزی فراهم می‌کند تا با سرعت و سهولت بیشتر، نهاده‌های تولید از جمله کود، سم و بذر را از مراکز قانونی فروش نهاده‌های کشاورزی تهیه کنند و همچنین سازوکاری را رقم می‌زند تا در شرایط حساس و طلایی پساتحریم، منابع مالی متعلق به چرخه اقتصادکشاورزی، در محل صحیح و مدیریت شده هزینه و مصرف شوند.
 
انتهای پیام
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.