رتبه یک شرکت بهسازان ملت در رتبه‌بندی و احراز صلاحیت

تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ماه ۱۳۹۵

دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور، در رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیک، شرکت بهسازان ملت وابسته به بانک ملت را، در سطح یک رتبه‌بندی قرار داد.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا و بر اساس اعلام سرپرست دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور، شرکت بهسازان ملت در شاخص‌های ارائه و پشتیبانی نرم‌افزارهایMain Frame، تولید و ارائه رایانه های غیرMain Frame، تولید و ارائه دستگاه‌های جانبی، تولید و ارائه قطعات و ملزومات، تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری، ارائه و پشتیبانی بسته‌های نرم‌افزاری یا بسته‌های نرم‌افزاری حامل محتوا، ارائه و پشتیبانی نرم‌افزارهای پایه، سیستم و ابزارها، خدمات شبکه‌های اطلاع رسانی providers، شبکه داده‌های رایانه‌ای و مخابراتی، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات، خدمات پشتیبانی، آموزش و پژوهش و سیستم‌های ویژه، رتبه یک را کسب کرد.
 
شرکت بهسازان ملت از بین حدود 1000 شرکت ارزیابی شده، جزو سه شرکتی است که در تمامی شاخه‌های کاری، رتبه یک را به دست آورده‌اند.
 
بر این اساس، در این رتبه بندی، بالاترین رتبه، یک و پایین‌ترین رتبه، هفت تعیین شده است.
 
انتهای پیام
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.