سناریوی بانک مرکزی برای متقاضیان وام ازدواج

تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۵

این سامانه که با نیت ثبت‌نام راحت از متقاضیان دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج راه‌اندازی شده، از چند روز پیش خود به مانعی سخت برای ثبت‌نام دریافت وام ازدواج مبدل شده است. به عبارت بهتر، پس از ثبت‌نام زوج‌های متقاضی تهرانی در این سامانه، هیچ بانکی برای ثبت‌نام‌کنندگان پایتخت نشان داده نمی‌شود!
 
به گزارش مشرق، جالب‌تر اینکه، پس از ثبت‌نام در سامانه مورد اشاره، پیامی منتشر می‌شود با این مضمون که به علت بروز خطای ناشناخته در سامانه عملیات شما با شکست مواجه شده و در ادامه این پیام هم افزوده شده که لطفا پس از چند دقیقه، دوباره سعی نموده و در صورت بروز مجدد خطا، با ما تماس حاصل فرمایید.
 
انتشار این پیام، در ابتدا، این ذهنیت را متبادر می‌سازد که گویی مشکل نقص فنی به زودی رفع خواهد شد اما نتایج این بررسی نشان می‌دهد که مخاطبان بسیاری با مراجعه به این سامانه بانک مرکزی همچنان به در بسته خورده‌اند.
 
علاوه بر این، پیگیری‌ها پیرامون چرایی بروز چنین اشکال و عدم تلاش دست‌اندرکاران بانک مرکزی در سامانه ازدواج برای رفع این کاستی هم راه به جایی نبرده و دست آخر مشخص نشده که مسئول این سامانه در مرخصی است و یا فرصت حل این مشکل را نداشته است! مسئول دفتر سامانه ثبت نام ازدواج بانک مرکزی هم گفته مسئول این سامانه در مرخصی به سر می‌برد اما کمی بعدتر و در پی تماس مجدد خبرنگار ما، کارشناس دیگری گفت که برای دریافت هرگونه پاسخی باید با روابط عمومی بانک مرکزی هماهنگ شود.
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.