اولاند: تهدیدها علیه مسابقات جام ملت‌های اروپا به قوت خود باقی است

تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۵

رئیس جمهوری فرانسه نسبت به خطر هرگونه حمله تروریستی در جریان بازی‌های جام ملت‌های اروپا 2016 هشدار داد و گفت: این خطر وجود دارد اما نباید دچار وحشت شویم.
 
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری فرانسه، فرانسوا اولاند، رئیس جمهوری فرانسه گفت: این تهدید تروریستی وجود دارد اما نباید بترسیم، ما باید تمامی اقدامات لازم را انجام دهیم تا از موفقیت آمیز بودن بازی‌های جام ملت‌های اروپا 2016 اطمینان حاصل کنیم.
 
به دنبال حملات تروریستی پاریس در ژانویه سال جاری و نوامبر سال گذشته میلادی، فرانسه در جریان افتتاحیه بازی‌های جام ملت‌های اروپا 2016 که روز جمعه برگزار می‌شود در حالت آماده‌باش برای حملات تروریستی احتمالی قرار دارد.
 
هفته گذشته دولت آمریکا نیز نسبت به خطر حملات در استادیوم‌های فرانسه و مکان‌هایی که تماشاچیان در آنها گرد هم خواهند آمد، هشدار داد و آنها را به عنوان اهداف بالقوه توصیف کرد.
 
اولاند همچنین خواستار توقف اعتصاب‌ها در بخش حمل و نقل فرانسه شد که اختلال در افتتاحیه بازی‌های جام ملت‌های اروپا 2016 میلادی را تهدید می‌کند.
 
فرانسه گرفتار اعتراضات سراسری و اعتصاب‌های حمل و نقل به خاطر اصلاحات جنجالی کارگری و همچنین سیل در منطقه پاریس شده است.
 
دور نهایی مذاکرات میان اپراتور حمل نقل ریلی فرانسه (SNCF) و دولت پاریس قرار است با هدف توقف اعتصاب پنج روزه‌ای که خطوط راه آهن را مسدود کرده و ناآرامی حمل و نقل را در سراسر این کشور ایجاد کرده برگزار شود.
 
خلبان‌های شرکت هوایی "ایرفرانس" نیز تهدید کرده‌اند که در 11 ژوئن (22 خرداد) هنگامی که بازی‌های جام ملت‌های اروپا 2016 آغاز می‌شود اعتصاب چهار روزه‌ای را آغاز خواهند کرد و یک اعتراض گسترده در پاریس برای 14 ژوئن (25 خرداد) برنامه‌ریزی شده است.
 
انتهای پیام
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.