محصولات جدید در سبد گروه صنایع غذایی رشد

تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۵

گروه صنایع غذایی رشد محصولات جدیدی همچون فرنی و حلوا آماده را به سبد کالای خود اضافه کرده است.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، گروه صنایع غذایی رشد اولین تولیدکننده پودر کیک در ایران است و بیش از 40 نوع پودر کیک مختلف تولید می‌کند.
 
رشد در تولید ماکارونی و لازانیا، پودر کیک و شیرینی، قند و شکر، رشته آش، پودر خمیر، سویا، پودر نوشیدنی، دسر و مربا نیز فعال است و به کشورهای اروپایی و کشور عراق صادرات محصول دارد.
 
گروه صنایع غذایی رشد در سال 1358 با نام تجاری آزاد ماکارون در استان یزد شروع به فعالیت کرد. در ابتدا تولیدات این شرکت تنها به گروه محصولات ماکارونی و حوزه فعالیت آن به استان یزد محدود می‌شد. در سال 1370 با اجرای فاز اول طرح توسعه، ظرفیت تولید کارخانه به 4 تن در روز رسید.
 
در سال 1375، در طی فاز دوم طرح توسعه خود، صنایع غذایی رشد به عنوان اولین شرکت دارنده واحد تحقیق و توسعه ثبت شده در ایران شناخته شد و این شرکت با راه‌اندازی خط تولید انواع پودرکیک نیمه آماده، موفق شد به عنوان اولین تولیدکننده، نشان استاندارد ملی را در این زمینه اخذ کند. همچنین رشد با بهبود فرایند تولید، موفق به کسب اولین گواهی بین‌المللی ISO9001 در صنعت ماکارونی کشور شد.
 
به گزارش ایسنا، بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، موادغذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته (ایران آگروفود2016) از 10 تا 13 خردادماه سال‌جاری در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد؛ برند رشد در این نمایشگاه حاضر بود.
 
انتهای پیام
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.