معاون استان‌ها و امور شعب خبر داد

بسته‌های ویژه بیمه‌ای، خدمتی جدید از بیمه دانا

تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۵

معاون استان‌ها و امور شعب بیمه دانا از جذب نمایندگان جدید، بازبینی در مناطق مختلف کشور و رتبه‌بندی نمایندگان برتر در آینده نزدیک خبر داد.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، حسین یاوری معاون استان‌ها و امور شعببیمه دانا در کارگاه آموزشی بیمه‌های عمر و پس‌انداز و در جمع نمایندگان این شرکت با تأکید بر پیگیری و رفع مشکلات باقیمانده نمایندگان با ارایه راهکارهای عملیاتی اظهار داشت: تلاش می‌کنیم در طول سال جاری با برگزاری جلسات ماهانه در جهت رفع این مشکلات حرکت کنیم.
 
وی از ارایه بسته‌های ویژه بیمه‌ای خبر داد و افزود: مقرر شده در این جهت با دعوت از نمایندگان برتر دیدگاه آن‌ها را درباره این بسته‌ها جویا شویم تا با مشارکت همگانی، بهترین و کامل‌ترین بسته بیمه‌ای طراحی و به بازار عرضه شود.
 
معاون استان‌ها و امور شعب بیمه دانا، پیگیری در خصوص صندوق نمایندگان را مورد تأکید قرارداد و گفت که از این ابزار کمک‌دهنده به‌زودی خبرهای خوبی می‌شنویم.
 
یاوری، بازبینی در حدود اختیارات شعب و سرپرستی‌ها با بهره‌مندی از نظرات انجمن صنفی نمایندگان را مورد اشاره قرار داد و افزود: دستورالعملی را در این خصوص تهیه و تقدیم هیئت مدیره کردیم تا با بهره‌گیری از نظرات اعضای انجمن صنفی نمایندگان، نمایندگان برتر را شناسایی و نسبت به انتخاب آن‌ها اقدام کنیم.
 
وی جذب نمایندگان جدید طبق آیین‌نامه مربوط و بازبینی در مناطق مختلف کشور را یادآور شد و افزود: تعداد سرپرستی‌های بیمه دانا از هفت سرپرستی موجود به 10 سرپرستی افزایش می‌یابد و تعدادی نماینده نیز در طول سال جاری به بدنه شرکت اضافه می‌شود.
 
یاوری، صدور بیمه‌نامه و پرداخت خسارت را از عمده مشکلات نمایندگان عنوان و ابراز امیدواری کرد: روند روبه رشد شرکت همچنان در سال جاری تداوم یابد.
 
انتهای پیام
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.