74 میلیون ایرانی بیمه عمر ندارند

تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۵

مدیر بیمه‌های عمر و پس‌انداز بیمه دانا از برنامه‌های جدید این شرکت برای تحول و رونق در بیمه‌های زندگی خبر داد.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، عزت‌الله حقیقتی مدیر بیمه‌های عمر و پس‌انداز بیمه دانا، در کارگاه آموزشی بیمه‌های عمر این شرکت که در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار شد، خطاب به نمایندگان بیمه دانا، دانش فنی، دانش بازاریابی و بستر فروش را از اولویت‌ها و الزامات فروش بیمه عنوان کرد و اظهار داشت: امسال طوری برنامه‌ریزی می‌کنیم که در هر منطقه چهار کارگاه آموزشی اساسی داشته باشیم که با همت همه دوستان بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.
 
وی، بیمه‌نامه عمر و پس‌انداز بیمه دانا را نسبت به محصول مشابه سایر شرکت‌ها، بهینه‌تر و مناسب‌تر ارزیابی و تاکید کرد: طی سه سال آینده بیمه درمان انفرادی را جزو ضمیمه بیمه‌نامه‌های عمر می‌کنیم.
 
حقیقتی به آمار حدود 78 میلیون نفری جمعیت کشور اشاره کرد و افزود: از این تعداد جمعیت فقط حدود چهار میلیون بیمه‌نامه جاری داریم و این یعنی اینکه حدود 74 میلیون بازار آماده در کشور داریم .
 
مدیر بیمه‌های عمر و پس‌انداز بیمه دانا، فعالیت در ابن حوزه را سرمایه‌گذاری دانست، نه پس‌انداز، و اضافه کرد: امیدواریم با همت و تلاش بیشتر همکاران و نمایندگان، فعالیت در این حوزه هدفمندتر و متمرکزتر شود.
 
انتهای پیام
 
 
 
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.