مذاکره پنهانی پرسپولیسی ها با کاوه رضایی

تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۵

کاوه رضایی یکی از بازیکنانی است که این روزها از پرسپولیس و استقلال و همچنین از تیم های حوزه خلیج فارس پیشنهاد بازی دارد. گفته می شود مسئولین باشگاه پرسپولیس مذاکراتی برای جذب او انجام داده اند.
 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه پرسپوليس مشغول ادامه مذاكرات براي جذب كاوه رضايي مهاجم ذوب‌آهن اصفهان است. نام كاوه تا هفته قبل، يكي از پرتكرارترين نام‌ها در فوتبال ايران بود ولي پس از سفر او به كشور امارات براي گذراندن تعطيلات، كمتر نامي از اين بازيكن شنيديم. بعد هم پاي استقلالي‌ها براي مذاكره با رضايي به ميان آمد تا موضوع حساس‌تر شود.

 

گفته می شود مسئولان باشگاه پرسپوليس كه كمتر در مصاحبه‌هاي‌شان صحبتي از قرارداد با كاوه رضايي به زبان مي‌آورند، در خفا و بدون هيچ سر و صدايي، مذاكرات با مديربرنامه‌هاي اين بازيكن را ادامه مي‌دهند و اميدوارند براي جانشيني مهدي طارمي، اين بازيكن را به خدمت بگيرند. آنها حاضرند پول خوبي نيز به رضايي بدهند اما كاوه علاقه زيادي به حضور در ليگ قطر و تبديل شدن به يك بازيكن بين‌المللي نشان مي‌دهد گرچه شنيديم پيشنهادات قطري او خيلي كمتر از پيشنهاد مالي است كه استقلال و پرسپوليس به اين بازيكن داده‌اند. با اين حال كاوه هنوز تصميم نهايي را نگرفته و فقط گاهي از طريق شبكه اجتماعي اينستاگرام، اخبار پيرامون خود را تكذيب مي‌كند. در هر حال مذاكرات پشت درهاي بسته از سوي پرسپوليسي‌ها ادامه دارد و شايد علي‌اكبر طاهري درست مثل وقتي كه با جذب ساسان انصاري، توانست همه را غافلگير كند، اين بار با عقد قرارداد با كاوه، دست به سورپرايز كردن اهالي فوتبال بزند.

اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.