نظارت مستمر بیمه‌کوثر بر مراکز طرف‌قرارداد

تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۵

مدیر بیمه‌های درمان شرکت بیمه کوثر گفت: این مدیریت، به‌منظور صیانت از حقوق بیمه‌شدگان، نظارت و ارزشیابی مراکز را به‌صورت مستمر انجام می‌دهد.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، جواد همائی افزود: ارزشیابی پیوسته فعالیت‌های مراکز طرف‌قرارداد شرکت بیمه‌کوثر به‌منظور تعیین میزان انطباق عملکرد آن‌ها با ضوابط، مقررات مفاد قرارداد و الحاقیه‌های آن می‌تواند برای ارایه هر چه بهتر خدمات به بیمه‌شدگان صورت پذیرد و در صورت لزوم و نیز حسب مورد اقدامات اصلاحی یا پیشگیرانه انجام گیرد.
 
وی ادامه داد: ارتقای کیفیت و اثربخشی هزینه خدمات درمانی مورد نیاز و وحدت رویه در ارایه خدمت توسط مراکز طرف‌ قرارداد از دیگر مزایای ارزشیابی و نظارت بر عملکرد مراکز است.
 
همائی با اشاره به اینکه نظارت‌ها با بهره‌گیری از تیم‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف بیمه درمان انجام می‌شود، خاطرنشان‌کرد: نظارت‌ها به‌صورت میدانی، غیرمیدانی، محسوس، نامحسوس، نظرسنجی شفاهی، کتبی و تلفنی از بیمه‌شدگان و گزارش‌های واصله صورت می‌پذیرد.
 
مدیر بیمه‌های درمان شرکت بیمه کوثر بیان‌کرد: بیمه‌شدگان می‌توانند جهت ارتقای هرچه بیشتر ارائه خدمت در مراکز درمانی و مدیریت بیمه‌های درمان، انتقادات و پیشنهادات خود را به سامانه پیامکی 5000239587‌، ارتباط مستقیم با مدیر درمان، ارسال کنند.
 
انتهای پیام
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.