بانک مسکن برگزار می‌کند

مسابقه طراحی اینفوگرافیک با موضوع تسهیلات بانک مسکن

تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۵

بانک مسکن به منظور بهره‌مندی از توانایی‌ها و استعدادهای علاقه‌مندان و فعالان حوزه گرافیک و سایر رشته‌های مرتبط در معرفی، اطلاع‌رسانی و آموزش هرچه بهتر انواع تسهیلات خود به مشتریان، مسابقه طراحی اینفوگرافیک (ایستا) برگزار می‌کند.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، علاقه‌مندان می‌توانند تا 15 مرداد 1395 آثار خود را در خصوص یکی از موضوعات تسهیلاتی بانک از جمله تسهیلات خرید ویژه زوجین از محل حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم، تسهیلات خرید ویژه زوجین از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن، تسهیلات خرید واحد مسکونی از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن، تسهیلات خرید واحد مسکونی از محل صندوق پس‌انداز مسکن یکم، تسهیلات 200 میلیون ریالی خرید واحد مسکونی از محل صندوق پس‌انداز مسکن، تسهیلات خرید واحد مسکونی از محل حساب پس‌انداز مسکن جوانان، تسهیلات جعاله از محل سپرده‌گذاری، تسهیلات جعاله از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن، تسهیلات ساخت واحد مسکونی از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن، تسهیلات احداث و یا تکمیل واحد مسکونی از محل صندوق پس‌انداز مسکن و تسهیلات احداث و یا تکمیل واحد مسکونی از محل صندوق پس‌انداز مسکن یکم از طریق پرتال بانک مسکن ارسال کنند.
 
به نفرات اول تا سوم این مسابقه به ترتیب دو سکه بهار آزادی، یک سکه بهار آزادی و نیم سکه بهار آزادی اختصاص یافته و به 10 نفر منتخب دیگر نیز هدایایی به رسم یادبود اهدا می‌شود.
 
جزییات بیشتر در خصوص شرکت در این مسابقه در سایت بانک مسکن موجود است.
 
اینفوگرافیک، تصویر گرافیکی است که به منظور توضیح و انتقال بهتر حجم قابل توجهی از محتوا، داده‌ها و اطلاعات با استفاده از جدول، نمودار، عکس و متن در یک فضای کوچک، منسجم و بدون پیچیدگی مورد استفاده قرار می گیرد. اینفوگرافیک به منظور ارایه گزارش‌ها، اطلاع‌رسانی، تبلیغات و آموزش در دو قالب ایستا و پویا مورد استفاده قرار می‌گیرد که نوع پویای آن همان موشن گرافیک است.
 
انتهای پیام
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.