توسط بیمه ایران انجام شد

آغاز تعیین وضعیت بیمه‌گذاران بیمه‌نامه‌های عمر بیمه توسعه

تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۵

یمه ایران تعیین وضعیت بیمه‌نامه‌های عمر شرکت بیمه توسعه را آغاز کرد.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، کارشناسان فنی بیمه ایران و بیمه مرکزی پس از عملیات فنی محاسباتی و در راستای حفظ حقوق بیمه‌گذاران شرکت بیمه توسعه طی چندین مرحله و بر اساس فراخوان، وضعیت بیمه‌نامه آنان را مشخص می‌کنند.
 
مطابق اطلاعات ارایه شده از سوی شرکت بیمه توسعه 31هزار فقره ازپرونده‌های بیمه‌گذاران بیمه‌های عمر آتیه، پیشاهنگ زندگی و سنوات که تا پایان اردیبهشت 95، ذخیره ریاضی آن‌ها محاسبه شده، در مرحله نخست تعیین وضعیت می‌شوند.
 
در نخستین فراخوان 4هزار نفر از بیمه‌گذارانی که بیمه‌نامه‌های آن‌ها در سال‌های 87 و 88 صادر شده از شانزدهم خرداد95 می‌توانند به منظور انجام مراحل ثبت‌نام و درخواست، به درگاه اینترنتی شرکت سهامی بیمه ایران مراجعه و با ورود به صفحه مربوطه، کد ملی خود را در قسمت تعبیه شده در پورتال وارد و پس از مشاهده اطلاعات بیمه‌نامه خود، کلید چاپ فرم درخواست تعیین وضعیت بیمه را فشرده و فرم مذکور را که در آن اطلاعات بیمه‌نامه، تعداد اقساط پرداختی، ذخیره ریاضی درج شده در بیمه‌نامه را از درگاه مذکور به صورت چاپ شده دریافت کنند و ظرف مدت یک ماه با در دست داشتن سایر مدارک لازم، به هر یک از شعب بیمه ایران در سراسر کشور مراجعه و نسبت به تعیین وضعیت بیمه‌نامه‌های خود اقدام کنند.
 
همچنین سایر بیمه‌گذاران بیمه‌نامه‌های عمر آتیه، پیشاهنگ زندگی و سنوات بیمه توسعه که بیمه‌نامه‌های آنان در سال‌های 89، 90، 91، 92 و 93 صادر شده باشد طی اطلاعیه‌های بعدی به ترتیب فراخوان می‌شوند.
 
پس از انجام این مرحله، وضعیت سایر بیمه‌نامه‌های شرکت بیمه توسعه از قبیل عمر و پس‌انداز، عمر زمانی و مانده بدهکار نیز مشخص و متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.
 
بیمه ایران پیش از این، با رسیدگی به بیش از 25 هزار فقره از پرونده‌های خسارت اتومبیل بیمه توسعه، 520 نفر را از زندان آزاد و حدود 420 میلیارد تومان خسارت به ذینفعان پرونده این شرکت پرداخت کرده است.
 
انتهای پیام
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.