مدیر شرکت اسپانیایی:

آماده رقابت در بازار ایران و رفع مشکل بانکی هستیم

تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۵

مدیر صادرات شرکت روغن زیتون والیو* اسپانیا گفت: خود را برای رویارویی با چالش های آینده مانند مشکل بانکی و رقابت با سایر تولیدکنندگان بازار روغن زیتون ایران آماده می کنیم.
 
«یاسمین وازکوئز»** که هفته گذشته در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته تهران «ایران آگروفود 2016» شرکت کرده بود، امروز (سه شنبه) در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: می دانیم برای تجارت با ایران مشکلاتی مانند تامین مالی، نظام بانکی و پرداخت ها وجود دارد که باید حل شود و می دانیم دست اندرکاران تلاش خود را می کنند.
وی تاکید کرد «به برقراری همکاری تجاری با ایران علاقه مندیم و صبورانه و گام به گام جلو می رویم». 
 
وازکوئز اضافه کرد: رقابت با سایر تولیدکنندگان بازار نیز از مهمترین چالش های ماست، زیرا تولید زیتون و تهیه رو
غن آن به یک محدوده جفرافیایی خاص محدود نیست بلکه در بیشتر نقاط جهان مانند ایران تولید می شود و رقابت در بازار آن شدید است. 
 
وی گفت: شرکت تولیدکننده روغن زیتون والیو برای نخستین بار در نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی ایران شرکت کرد و مرحله نخست کسب و کار که شناخت بازار و اطمینان از وجود مشتری است، با موفقیت انجام شد.
 
این کارشناس صادرات شرکت اسپانیایی افزود: شرکت در این نمایشگاه، فرصت ارتباط با مردم ایران را برای ما فراهم کرد و اکنون می دانیم ایرانیان به محصولات شرکت والیو علاقه دارند و با کیفیت محصول این شرکت آشنایند. 
 
وی اضافه کرد: استقبال مردم از تولیدات این شرکت نشانه آن است که احتمال موفقیت این شرکت برای به دست آوردن سهمی از بازار ایران وجود دارد. 
این کارشناس صادرات گفت: ما درصدد ورود به بازار ایران هستیم و امیدواریم یک شریک ایرانی پیدا کنیم که در ادامه مسیر به ما کمک کند. 
وی افزود: ما هنوز از کیفیت روغن زیتون ایرانی و دیگر اطلاعات مربوط به آن بی خبریم. 
 
وازکوئز اضافه کرد: با این همه، حتی اگر شرکت والیو به این نتیجه برسد که بازاری در ایران ندارد، باز هم برای همکاری های پژوهشی و تحقیقاتی مشترک با شرکت های تولید زیتون و روغن آن آماده است. 
به گزارش ایرنا، شرکت والیو که در سال 1981 در جنوب اسپانیا تاسیس شد، از برندهای مشهور جهان در تولید روغن زیتون است و محصول خود را به 32 کشور جهان صادر می کند. 
 
بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته دهم تا سیزدهم خرداد ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. 
اخباز
  بازرگانی
  انرژی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست
  گوناگون
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به اروپا
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.